Головна

Карта України,

виготовлена учнями школи

до Дня Миру

Фотогалереї

Школа: учні, події, досягнення

2011-2012 н.рік 2012-2013 н.рік 2013-2014 н.рік 2014-2015 н.рік 2015-2016 н.рік 2016-2017 н.рік 2017-2018 н.рік 2018-2019 н.рік 2019-2020 н.рік 2020-2021 н.рік 2021-2022 н.рік 2022-2023 н.рік 2023-2024 н.рік

Дорогі діти, шановні батьки, педагоги! Вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника! Останній дзвоник... Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок пролунав сьогодні, дійсно, востаннє. Минуть роки, але ви пам'ятатимете і цей дзвінок, і рідну школу, і ваших учителів, по-батьківськи вимогливих і по-материнськи турботливих. По-особливому урочистий цей день і для ваших батьків, дідусів і бабусь. Разом із вами вони пройшли роки вашого шкільного життя, раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку, пам’ятайте, що й вони потребують того ж від вас.

Останній дзвоник - 2018

Передзвін останнього дзвінка відкриває нову сторінку вашого життя, дорогі випускники, – дорослого життя. В історії ЗОШ 1 ім. М. Островського вписується випуск 2018 - клас творчих, активних, непосидючих, талановитих учнів. Ми завжди будемо з гордістю згадувати Сороку Машу - президента школи, переможця обл. олімпіад, Ремез Людмилу та Півня Олександра - переможців обл. конкурсів та олімпіад. Штогріну Ірину - поетесу, знавця німецької мови. Наших спортсменів: Капелюха Ярослава, Гаврилюка Дениса, Манійчука Романа. Танцюристів та солістів: Тарасюка Сашу, Юзькова Сергія, Дячук Вікторію, Остапчук Анастасію. КВН-щиків Дюка Юрія, Лиса Михайла, художника Мазуркевича Назара Від сьогодні вам, молодим і талановитим, доведеться самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє, яке буде нерозривно пов’язано з майбутнім нашої держави. Головне — будьте чесними і добрими людьми. Бажаємо вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави, патріотами школи, міста. Адже саме від ваших ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє України. Вірте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми! Щастя вам і удачі!

Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаємо учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на­вчання. Впевнені, що, повернувшись восени за шкільні парти, вам буде про що розповісти друзям та вчителям.

Шановні вчителі, дякуємо вам за вашу самовідда­ну працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям. Бажаємо нових успіхів, життєвих сил і натхнення! Тож вітаємо усіх із святом Останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!

Адміністрація школи

Гірка звістка про непоправну втрату сколихнула колектив ЗОШ №1: передчасно пішла із життя молода, енергійна, життєрадісна, повна сил ОКСАНА ВАСИЛІВНА ГОНЯК, учитель російської мови та літератури, класний керівник, яка понад 29 років віддала навчанню та вихованню дітей. Випускниця ЗОШ №1, закінчивши Житомирський педагогічний інститут, повернулася у рідну школу учителем, де швидко здобула повагу колег, учнів, батьків через працелюбство, уміння почути, підтримати, прийти на допомогу. У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу її близьких і рідних. Світлий, добрий спомин про Оксану Василівну назавжди залишиться в наших серцях. Вона була, є і залишиться для нас людиною світлої душі - для всіх, хто її знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із нею, для учнів, яким щоденно дарувала учительсько-материнську любов, відкривала невичерпну силу знань, учила розпізнавати добро і зло, бути співчутливим, у будь-якій ситуації залишатися людиною. За роки своєї плідної діяльності Оксана Василівна виховала не одне покоління... Та раптом списався у руках учительки шматочок шкільної крейди, без якого себе не уявляла, обірвалася ниточка життя… Людина живе доти, поки її пам’ятають. Світла пам’ять про Оксану Василівну вічно житиме у наших серцях.

Найщиріші співчуття висловлюємо з приводу непоправної втрати дітям, батькам, чоловіку, рідним і близьким Оксани Василівни Гоняк.

Усі, хто знав дорогу нам людину, Оксану Василівну, згадайте добрим словом, пом’яніть щирою молитвою.

Зі щирою скорботою колектив педагогів, учнів, батьків ЗОШ №1

Поминальна лінійка, присвячена пам'яті Гоняк Оксани Василівни, відбудеться 23 травня на шкільному подвір'ї о 14 годині

День вишиванки

Вишита на красивому шифоні чи шовку, на конопляному чи лляному полотні хрестиком, гладдю, із візерунками різних кольорів, вишита бісером, оздоблена мережками – саме такою красувалась ця святкова сорочка сьогодні, 17 травня, на учнях та педагогах нашої школи

У школі з'явився дівочий гурт із чирлідингу. Дівчата дивувують своєю спортивною майстерністю, умінням танцювати, юнацьким запалом, жіночою красою.

«Гордість школи - 2018»

Прагнення до пізнання – чудова якість, подарована людині природою. Саме цим пояснюється бажання наших учнів досягти успіхів у навчанні, адже успіх – це переживання стану радості, задоволення результатами діяльності. 16 травня ЗОШ №1 відзначала щорічне традиційне свято - «Гордість школи - 2018».

«Школа під голубим небом»

У межах співпраці Шепетівської ЗОШ №1 та Шепетівського лісництва реалізуємо учнівсько-громадський проект «Школа під голубим небом». 11травня облаштовували територію, обкопували деревця та кущі, встановлювали альтанки, розбивали стежки. Дякуємо нашим партнерам - директору Шепетівського лісництва Сасюку Володимиру Михайловичу, щира подяка учням 9-Б класу - членам шкільного лісництва «Паросток» та їх керівнику Дечковській Вірі Олександрівні.

У День пам'яті і примирення, у величний День перемоги учні ЗОШ №1 гідно несли вахту пам'яті біля Вічного вогню. Дай, Боже, нашим дітям і рідній Україні мирного неба!

«Небайдужа громада – активна школа»

Як часто ми чуємо нарікання на те, що наша молодь байдужа, нічим не цікавиться, є пасивним спостерігачем. У ЗОШ  №1 ім.  М.  Островського переконані: свідоме бажання змін необхідно виховувати, активність – розвивати, залучаючи у навчально-виховний процес громаду. Саме такий підхід є головним у реалізації учнівсько-громадського проекту «Небайдужа громада – активна школа». 7 травня відбулось відкриття шкільного коворкінгу.

Тиждень психології

З 23 по 27 квітня в школі пройшов тиждень психології. Протягом тижня проводились різноманітні заходи, а саме: малюнки «Паркан відвертості», арт-майстерня «Острівець позитиву та вільних думок», психологічна вікторина, гра-квест «Слідопити», психологічна гра «Квітчел», весела перерва, малюнки на асфальті «Оздоровлення кольором».

Навчально-польові заняття

З 23 по 26 квітня були проведені навчально-польові заняття з учнями 11-х класів ЗОШ №1 ім.М.Островського. НПЗ є підсумком дворічної підготовки учнів за програмою "Захист Вітчизни". Юнаки та дівчата показали хороші навички при виконанні нормативів з вогневої та тактичної підготовки.

16 квітня відбувся міський огляд театральних колективів. Театральний колектив ЗОШ№1 "Прем'єра" презентував імпресіоністичну замальовку "Шість відтінків людини". Маємо ІІ місце. Діти гідно виступили, показали справжній акторський талант, розкривши глибину кожного образу. Дякуємо: Дячуку А., Печерській Д., Підгородецькій А., Кректун А., Шеховцовій А., Ковалик А., Камлук А. Пишаємося нашими дітьми!

«Подільські писанки» - 2018

З 3 по 6 квітня в школі проходила виставка учнівських робіт - багато неймовірного таланту, видумки, майстерності.

День здоров'я

6 квітня, напередодні Всесвітнього дня здоров'я, у нашій школі традиційно проведено цікаві заходи

У переддень світлого християнського Свята Пасхи учні, педагоги ЗОШ 1 провели акцію "Поділись Великодньою любов'ю", мета якої - привітати військових, які перебувають у зоні АТО, зі святом. Діти зібрали смаколики, продукти, намалювали малюнки, написали листи, виготовили обереги. Наші кухарі напекли запашних пасочок, аби Великодній дух нагадав бійцям про рідний дім, місце, де їх чекають і люблять. А Великодні вітальні листівки, написані дітками, нагадуватимуть про гарні українські звичаї святкових віншувань: "Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник, і веселі, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесуть Вам радість, віру, надію і любов, а нашій Україні - мир. Повертайтеся живими! ХРИСТОС ВОСКРЕС!" Дякуємо за співпрацю та координацію питання заступнику командира ВЧ А 1861 (12 містечко), полковнику Зайчуку Олександру Дмитровичу

Два дні поспіль, 26 та 27 березня, учителі брали участь у міських змаганнях із волейболу та настільного тенісу. Завдяки гарній спортивній формі, увійшли у трійку кращих спортивних педагогічних команд! Отож радіємо разом результатам: 3 місце - у змаганнях із волейболу, 3 місце - у змаганнях із тенісу! Щиро дякуємо учителям-спортсменам: Шулякову Олексію Юрійовичу, Дмитруку Вадиму Миколайовичу, Колодію Андрію Тарасовичу - учителям фізкультури, Артемчук Діані Кузьмівні - учителю музики, Гасюк Лілі Вікторівні - учителю історії, Івановій Тетяні Цезарівні - учителю початкових класів! Ви наша гордість і зразок сильного спортивного духу для дітей!

Співпраця ЗОШ №1 із Шепетівським лісгоспом продовжується. З метою профорієнтаційної роботи та екологічного виховання, школярі учнівського лісництва "Паросток" 22 березня відвідали цех із переробки шишок. Екскурсія була цікавою і повчальною. Учні дізналися багато цікавого про друге життя шишок та залишилися задоволеними.

«Інтеграція навчання як засіб забезпечення системних знань з різних галузей науки»

З метою розкриття сутності STEM-освіти, інтеграції як інноваційних підходів до освітнього процесу, виявлення готовності вчителів до впровадження інтегрованого навчання 19.03.2018 відбулося засідання педагогічної ради

Тиждень української мови та літератури

проходив у ЗОШ №1 з 12.03.по 16.03.18

«Душі торкнутись дотиком пера…»

15 березня, напередодні Міжнародного дня поезії у Шепетівській ЗОШ №1 плекали СЛОВО у літературній майстерні

Через теперішню складну економічну ситуацію в країні проблема торгівлі людьми дуже актуальна, адже багато молодих людей шукають кращу долю закордоном. Саме тому задля поглиблення знань учнів з цього питання у восьмі класи 13 та 14 березня були запрошені представники місцевого центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді. Відео-лекторій дуже сподобався дітям.

А чи знаєте ви, що потрібно для щастя вчителя фізкультури? Все просто! Подаруйте 10 гімнастичних матів! Саме такий супер-корисний подарунок ми отримали від благодійного фонду "Зміцнення громад" (директор Василик Т.П.) та Міжконфесійного голландського фонду Werkgroep de Ruyter. Гімнастичні мати мають необмежене використання і в гімнастиці, і в інших видах спорту як для виконання складних акробатичних елементів, так і для всебічного розвитку учнів. Діти випробували на міцність спорядження, вчителі - щасливі! А ми щиро дякуємо нашим меценатам за співпрацю у вихованні юних спортсменів!

Вічне Тарасове слово

5 березня у міському Будинку культури відбувся міський конкурс читців-декламаторів «Вічне Тарасове слово», у якому взяла участь команда від нашої школи. Вітаємо переможців: І місце - Дячук Вікторія (11 клас), ІІ місце - Півень Денис (6-А клас), ІІІ місце - Шеховцова Анна (6-В клас) та Мельник Катерина (4-А клас)

Карантин закінчено

Заняття відновлюються 05 березня 2018 року. З нетерпінням чекаємо учнів у школі!

Змінилися діти – мають змінитися і методи навчання

З метою підготовки вчителів початкових класів, які забезпечуватимуть організацію навчально-виховного процесу в 1 класі за Концепцією «Нова українська школа», 27-28 лютого у ЗОШ №1 пройшов І етап очної сесії учителів-класоводов НУШ м. Шепетівки

Зустріч з Олександром Авраменком

27 лютого у Хмельницькому обласному інституті післядипломної освіти відбулася зустріч із найвідомішим в Україні мовознавцем, доцентом Київського університету імені Бориса Грінченка, автором і ведучим експрес-уроків української мови в «Сніданку з 1+1» Олександром Авраменком. На його інтерактивну лекцію «Рецепти подолання функціональної неграмотності» пощастило потрапити Васик Марині Вікентіївні, вчителю української мови та літератури нашої школи

Продовження карантину

У зв'язку із нестабільною епідемічною ситуацією карантин продовжено. Про відновлення навчання буде повідомлено додатково.

Консультпункт для педагогів

був проведений у школі 22 лютого психологічною службою з метою оптимізації роботи з важковиховуваними дітьми. Вчителі проаналізували типові помилки педагогів у спілкуванні з такими дітьми та сформували стратегії поведінки під час конфліктних ситуацій. За допомогою арт-терапевтичних технік активізували власні життєві ресурси задля подальшої натхненної педагогічної праці.

Мова - це ДНК нації (Д. Павличко)

21 лютого ми щорічно відзначаємо Міжнародний день рідної мови. Цьогоріч у нашому навчальному закладі теж вшановували рідну мову. Вчителем української мови та літератури Васик М.В. було проведено єдиний урок для педагогів школи на тему "Мова - це ДНК нації". Учителі мали можливість перевірити свою орфографічну та пунктуаційну грамотність під час написання диктанту. Переглянуті відеоуроки О. Авраменка "Говоримо правильно українською" збагатили культуру мовлення кожного. А під час проведення круглого столу на тему "Фемінітиви в українській мові: необхідність чи надмірність?" розгорілась жвава дискусія. Учні школи, незважаючи на те, що перебувають на карантині, приєднались до проведення відеомарафону читання віршів про українську мову. Головне, що кожен ще раз переконався у тому, що мова - це основа нації, немає мови - немає народу.

«Шкільний музей – простір історичної пам’яті»

майстер-клас вчителя історії, керівника Музею історії школи Гасюк Л.В. відбувся 22 лютого в ЗОШ №1 для керівників шкільних музеїв міста

«Запроваджуємо новітні технології»

- круглий стіл на цю тему проведено у школі 21 лютого. Вчителі ще раз мали змогу пригадати, які ж технології є новітніми, їх особливості, завдання і яким вимогам відповідають. Сучасні технології навчання зорієнтовані на особистість школяра, створення умов для його самовираження і саморозвитку.

Школу закрито на карантин

Відповідно до рішення виконавчого комітету Шепетівської міської ради від 13 лютого 2018 року № 35 «Про тимчасове призупинення освітнього процесу» та з метою збереження здоров’я дітей і попередження розповсюдження інфекції тимчасово призупиняється навчально-виховний процес в школі з 15 лютого 2018 року до стабілізації епідемічної ситуації. Директор школи Н.М.Собчук.

Як відомо, плавання - унікальний вид спорту. Психологами встановлено, що заняття плаванням розвивають такі риси особистості, як цілеспрямованість, наполегливість, самостійність, рішучість, сміливість, дисциплінованість, уміння співпрацювати в колективі. Саме тому плавання сприятливо впливає не тільки на фізичний розвиток людини, а й на формування її особистості. Саме це довів 14.02.2018 вчитель фізкультури ЗОШ №1 Шуляков О.Ю., провівши відкритий урок плавання у басейні м. Шепетівки. Результат - сучасний урок, щасливі діти, задоволені від побаченого колегі-вчителі

П'ятикласники навчатимуться за новими підручниками

рішення педагогічної ради Шепетівської загальноосвітньої школи І-III ступенів №1 імені Миколи Островського від 12.02.2018

Вийшов січневий номер шкільного часопису

Попередні номери

Уроки плавання

З 18 січня в школі проводяться незвичайні уроки фізкультури. Емоціям та захвату немає меж!

Учениця 7-Б класу Линник Дарина Русланівна зі своєю сім'єю стали призерами Всеукраїнського конкурсу родинної творчості "Дідух", посівши ІІ місце. Конкурс проводився протягом грудня-січня 2017-18 р. Національним еколого-натуралістичним цетром учнівської молоді МОН України з метою сприяння вихованню національного світогляду молоді через залучення творчих родин та дитячих колективів до виготовлення традиційних дідухів як зразків стародавніх оберегів нашого народу. Вітаємо родину Линників з перемогою та бажаємо успіхів у інших конкурсах. Цінуймо обереги рідної землі.

Виставка зразків зброї та військового майна,

присвячена Дню визволення м. Шепетівки від фашистських загарбників, відбулась 9 лютого. Зброя часів війни дуже зацікавила учнів школи. Інформація про жахливі роки боротьби нашого народу з фашизмом не повинна зникати з пам’яті жодного з наступних поколінь.

Тематичні екскурсії

З метою ознайомлення учнів з бойовими діями у ході визволення нашого міста та України у музеї історії школи ЗОШ №1 6 та 7 лютого проведено тематичні екскурсії до Дня вигнання нацистських окупантів із Шепетівки.

6 лютого - День безпечного Інтернету

5 лютого відбулось нагородження дітей, які брали участь у різноманітних заходах впродовж грудня та січня. Учні отримали подяки та грамоти від Управління освіти за спортивні досягнення та конкурс Новорічних композицій. А від школи - за участь у заходах до Дня Соборності України, спортивних змаганнях, та за активну участь у житті школи. Найактивнішим класом січня став 5-А. Вітаємо усіх та бажаємо нових досягнень та перемог!

«Шкідливим звичкам - НІ!»

під таким гаслом 5 лютого пройшов єдиний урок здоров'я для учнів 5-6, 7-8 класів.

«Історія моєї громади: Минуле для спільного майбутнього»

Як відомо, мета Нової української школи - ОСВІЧЕНІ УКРАЇНЦІ, ВСЕБІЧНО РОЗВИНЕНІ, ВІДПОВІДАЛЬНІ ГРОМАДЯНИ І ПАТРІОТИ. Можна стверджувати, що учні Шепетівської ЗОШ №1 демонструють наявність соціальної та громадянської компетентностей, що проявилося у підтримці корисних ініціатив, зокрема участі у громадських проектах.

Тиждень німецької мови

З 22 по 27 січня в нашій школі у рамках участі у проекті "Школа - територія free communication" на 2017-2018н.р., у зв’язку із оголошенням 2017/2018 року роком німецької мови в Україні проводився Тиждень німецької мови.

Тиждень англійської мови

З 22 по 27 січня в нашій школі відбувся щорічний тиждень англійської мови. Цьогоріч свято видалось особливо позитивним та оригінальним. Насамперед завдяки активній участі наших американських колег і друзів, волонтерів Корпусу Миру США.

«Школа - територія Free communication»

У ЗОШ №1 стало традицією у рамках реалізації спільного проекту із Корпусом Миру «Школа - територія Free comunication», залучати до навчально-виховного процесу волонтерів. 22 січня містер Конрад проводив цікаві уроки, брав участь у шкільних заходах, присячених Дню Соборності.

День Соборності України

Відзначення Дня Соборності 22 січня розпочалося з інформування. Учні пригадали події буремного 1919 року. Вперше за багато століть в українського народу з'явилась можливість жити в одній державі, про що із упевненістю було проголошено.

Тренінг особистісного розвитку

проведено 17 та 18 січня у 7-х класах психологічною службою школи з метою розвитку логічного мислення, пам’яті. Заняття включало вправи, спрямовані на підвищення комунікативної культури у дитячій тренінговій групі, також розвиток емоційного інтелекту, індивідуальності

Змагання з важкої атлетики

серед шкіл міста відбулись 17 січня. З гордістю вітаємо вихованців ЗОШ №1 з командним ІІ-місцем

Розвивальні заняття

проведені 16 січня у 4-х класах психологічною службою школи з метою розвитку логічного мислення, пам’яті. Під час виконання цікавих завдань учні вчились ефективно взаємодіяти один з одним, підвищувати власну самооцінку та кругозір

«Школа – територія прав людини»

10 січня учні та вчителі Шепетівської загальноосвітньої школи I–III ступенів №1 ім. М. Островського в рамках участі у проекті «Школа – територія прав людини» мали можливість ознайомитись із мінімальними стандартами ефективної та етичної участі дітей, що були розроблено згідно з Конвенцією ООН про права дитини

Новорічні свята

Нехай в новому році
Щодня й на кожнім кроці
Дива чарівні стануться
І мрії всі збуваються.

Новорічні композиції

Справи облиш, вечір цей не для справ,
В небі вечірньому Зірка зійшла.
Кожен промінчик торкається серця,
І понад Світом "Осанна" несеться.

З прийдешніми Новорічно-Різдвяними святами

Із великою приємністю вітали друзів закладу із прийдешніми Новорічно-Різдвяними святами. Дякуємо за гостинність, доброзичливість та теплі усмішки колективам приймальні Народного депутата Романа Мацоли, "Шепетівського вісника", корпорації "Сварог Вест Груп", "Управдом", ВЧ А3730 (12 містечко), Шепетівського лісгоспу, "Шепетівкагаз", "Приватбанк", Шепетівського ремзаводу та керівникам І. Топчій, С. Г. Мороз, М.М. Агаркову, Р. М. Тихончуку, С.І. Рябку, В.М. Сасюку, В.В. Туринському, Т.Г. Цвіркун, О.Ф. Турінському за солодкі подарунки.

Свято Миколая

Свято Миколая - це одне з найочікуваніших свят для дітей і дорослих. Всі діти писали листи до Святого Миколая і намагалися бути чемними і слухняними. Учні з нетерпінням очікували приходу св. Миколая.

Участь у конкурсі наукових робіт МАН

16 грудня відбувся І етар конкурсу-захисту наукових робіт МАН. Вітаємо переможців: Яржемського Валентина (9-А кл., секція біології, педагогічний керівник Дечковська В.О.), Губійчука Романа (9-А кл., фізика, педагогічний керівник Хаврун Г.Б.), Дячука Андрія (10 кл., українська мова, педагогічний керівник Собчук Н.М.), Крилюка Максима (10 кл., англійська мова, педагогічний керівник Смажна Я.І.) та лауреата Гнатишина Ярослава (9-А кл., історія, педагогічний керівник Пристайчук О.Є.). Бажаємо Яржемському Валентину та Губійчуку Роману перемоги на обласному етапі конкурсу! Радіймо нашим перемогам р а з о м!

Щиро вдячні

небайдужим друзям закладу - Агаркову М.М., голові Ради директорів корпорації "Сварог Вест Груп", Раді директорів "Сварог Вест Груп"; Туринському В.В., голові правління ВАТ "Шепетівкагаз", Ординському В.Й., голові Шепетівської приймальні Хмельницької обласної громадської організації "За конкретні справи" за солодкі подарунки учням 1-4 класів та соціально незахищеним дітям!!! Запрошуємо до нас на святкування Святого Миколая!!!

Зустріч з працівниками Центру соціальних служб для дітей

14 грудня до учнів 7-А класу завітали працівники Центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді м.Шепетівки. Вони провели цікаву та актуальну бесіду з елементами тренінгу на тему "Конфлікти в учнівської у середовищі". Учні розширили знання про конфлікт та вчилися шукати ефективні шляхи розв'язання конфліктних ситуацій.

Свято Андрія Первозваного

відзначали 13 грудня у школі. Це одне з найулюбленіших свят молоді у народному календарі.

«Артперерва»

13 грудня у фойє школи психологічна служба провела арттерапевтичні перерви з метою розвитку уяви та абстрактного мислення учнів. Також мистецтво чудово знижує шкільну тривожність. Це особливо актуально в період контрольних та заліків. Учні створювали групові малюнки та колажі.

«Тиждень права»

проведено в школі з 4 по 10 грудня. Впродовж тижня учні вивчали Декларацію прав людини і Конвенцію ООН про права дитини, брали участь у конкурсах малюнків, просвітницько-профілактичних іграх.

«Патріотичний марафон»

відбувся між учнями 7-х та 8-х класів 30 листопада та 8 грудня. Весело, активно, креативно, смачно презентували себе учні під час конкурсу.

День Збройних Сил України

06.12.17 та 07.12.17р. до Дня Збройних Сил України у ЗОШ№1 відбулися заходи, спрямовані на виховання глибоких патріотичних почуттів, причетність і відповідальність за все, що відбувається в країні, вдячність тим, хто віддав за неї життя, формування активної громадянської позиції школярів щодо єдиної, цілісної держави та захисту її кордонів, віру в краще майбутнє України.

День закриття Тижня наук

у ЗОШ №1 відбувся 1 грудня. Започатковуємо нову традицію - "Парад наук".

Тиждень біології та географії

пройшов в ЗОШ №1 з 27 листопада по 1 грудня

День наук

проведено в ЗОШ №1 29 листопада. Учні з інтересом спостерігали за хімічними дослідами. Під мікроскопом роздивлялися клітини рослин. Познайомилися із матеральними історичними джерелами.

Конкурс «Творчий портрет»

для учнів 6-х класів відбувся 24 листопада в ЗОШ №1 ім. М. Островського.

Конкурс читців,

присвячений Дню Гідності і Свободи, відбувся 22 листопада. Вітаємо переможців!

Олімпіади

Вітаємо переможців олімпіад з базових навчальних предметів та бажаємо успіхів у майбутньому!

Тиждень толерантності

проведено в ЗОШ №1 з 13 по 17 листопада в рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу

Уже стало традицією в ЗОШ №1 відзначати День української писемності. Учні 10 класу в цей день завітали до початкової школи, та провели цікаве інформування для 1-3 класів. Школярики із задоволенням слухали інформацію, яку підготували старшокласники, та активно відповідали на запропоновані запитання.

Увага!

У зв’язку із приведенням повітряно-теплового режиму у відповідність до чинного законодавства заняття в школі відновлюються з 15 листопада.

Уроки – за розкладом.

Зміни до розкладу на 15.11:

1. 8-Б історія України

3. 9-Б фізика

4. 9-А математика

5. 10 правознавство

5. 8-Б російська мова

7. 8-А вільні

Адміністрація

Пропонуємо завдання

для самостійного опрацювання до закінчення вимушених канікул

«Битва класів»

26 жовтня у школі розпочато новий сезон ігор «Битва класів». Першими на інтелектуальному ринзі змагалися учні 4 класів. Упевнену перемогу отримали учні 4-А класу - команда «Всезнайки» (кл. керівник Бялик І.А.). У другому колі змагалися учні 4-А і 5 класів. Найсильнішими стали учні 5-Б класу, а саме команда «5-Б» (класний керівник Голенко Н.О.). Вітаємо всіх. Чекаємо ерудитів 6 і 7 класів.

«Талановиті та незалежні»,

Всеукраїнський літературно-музичний фестиваль, реалізований в рамках третього конкурсу мікрогрантів від Громадської організації «Громадянська ініціатива Романа Мацоли «Інститут солідарності громад», за підтримки Шепетівської міської ради, управління освіти та обласного літературно-меморіального музею М.Островського відбувся 21 жовтня 2017 року у міському будинку культури

Вітаємо!

19 жовтня відбувся міський фестиваль хорових колективів «Співає юність України». Наш хор «Шкільні роки» (учениці 6‑9‑х класів) нагороджений дипломом за ІІІ місце. Вітаємо всіх учасників та художнього керівника хору Артемчук Діану Дмитрівну.

«Барви осені»

Осінь подарувала нам кілька сонячних теплих днів, насичених яскравими кольорами. 18 жовтня у школі відбулась виставка дитячих робіт - вражають фантазія і майстерність, з якими юні художники творили дива з простих природніх матеріалів.

Місячник шкільних бібліотек

З 2014 року Міністерство освіти і науки підтримало ініціативу Міжнародної асоціації шкільних бібліотек і прийняло рішення щорічно з 1 по 31 жовтня проводити Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. У 2017 році він проходить під гаслом "Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя".

Рухливі перерви

Тобі холодно? Зігрійся разом з нами на "Рухливих перервах"

Хай козацькому роду не буде переводу!

13 жовтня року учні 6-В класу зібрались в актовій залі, щоб розширити знання про життя, обряди та звичаї козацтва, продемонструвати свою фізичну міць і силу, показати свої знання з історії рідної землі.

День козацтва в ЗОШ №1

12 жовтня у ЗОШ №1 пройшла пізнавально-розважальна програма - "Козацькому роду нема переводу" для учнів 4-х класів. Мета - розширити знання учнів про славне минуле українського народу, зацікавити учнів історією народу.

Зустріч з працівником прокуратури

12 жовтня у школу завітала прокурор Шепетівської міської прокуратури Левосюк Юлія Олександрівна. Вона провела цікаву бесіду з учнями 9 - А класу про права та обов'язки неповнолітніх громадян України. Учні мали змогу розширити знання з правових питань та отримати точні відповіді на всі свої запитання.

«Ми - діти України»

25 серпня в м. Кременчузі Полтавської обл. відбувся черговий всеукраїнський фестиваль юних фотоаматорів «Ми-діти України», який стартує уже 16-ий раз. Переможець конкурсу Динисюк Аліна ділиться своїми враженнями від фестивалю та відпочинку в міжнародному дитячому центрі «Артек»

Зустріч з міс Елісон

6 жовтня до ЗОШ №1 завітала волонтер з Корпусу миру міс Елісон. Хоча це не перший досвід співпраці, адже у нашій школі вже працює міс Міа, було приємно поспілкуватись з гостею. Діти з цікавістю запитували міс Елісон про її життя, роботу, навіть про домашніх улюбленців. Після такого "живого" спілкування усі здивувались, коли міс Елісон українською відповіла: "Дякую за увагу!" А ми, в свою чергу, дякуємо нашій гості за ще одну чудову можливість не лише почути, але й поговорити мовою носія!

День миру

Кожного року у всіх куточках Землі 21 вересня відзначають Міжнародний день миру. Привернути увагу до проблеми миру Землі – ось основна мета цього свята. До відзначення цього свята щороку долучається і наша школа.

День грамотності

Міжнародний день грамотності – це символ досягнень усього людства, адже грамотність – один із критеріїв, який відрізняє прогресивне суспільство від примітивного. 7-го вересня в рамках святкування в школі проводилось загальне інформування та лінгвістична вікторина.

Свято першого вересня

Найбільш хвилююче яскраве осіннє свято відбулось в ЗОШ №1. Подвір'я школи було заповнене учнями, їх близькими і друзями, вчителями, гостями свята - вся шкільна родина зібралась після літніх канікул.


Інформація про діяльність навчального закладу

Мова освітнього процесу - українська

Статут гімназії №1 Шепетівської міської ради Хмельницької області

Провадження освітньої діяльності

Структура та органи управління Шепетівської гімназії №1

Всі документи

Навчання в умовах воєнного стану

Вакантні посади станом на 05.09.2023 н.р. - відсутні.


Фінансова діяльність

Фінансова звітність

Публічні закупівлі

Благодійний фонд


Шепетівський благодійний фонд

"Батьки-дітям"

ЄДРПОУ 38720136
Номер рахунку: UA913052990000026007026001409
АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
ЄДРПОУ банку 14360570
Код банку 305299


«Рукопис» - Інформаційно-розважальний вісник учнівського самоврядування Шепетівської гімназії №1

«Free Time» - Офіційний канал шкільного телебачення учнівського самоврядування Шепетівської гімназії №1

PROшколу: ЗОШ №1

Соціальна реклама (ситуації)

«Країна на ймення школа»

«Музей рідної школи»

«Благодійний концерт «Дітям Донбасу»

«Змінюючи себе, змінимо світ»Пам'ятай

Безпечна поведінка під час зимових канікул

Правила безпеки вдома, на вулиці, на воді та в Інтернеті

Звернення до батьків

Консультативний центр щодо допомоги сім’ям з дітьми, які виїхали за межі країни та зіштовхнулися з низкою проблемних питань


Уповноважена особа з питань протидії домашнього насильства

STOP БУЛІНГ

Національний портал з імунізації


Пам'ятка населенню щодо дій в екстремальних ситуаціях


Фільм «Країна на ймення школа»

Фільм «Музей рідної школи»

Фільм «Благодійний концерт "Дітям Донбасу"»

Фільм «Змінюючи себе, змінимо світ»


Понад бар'єрами

Кращий випускник

Гордість школи

Тези учнівських наукових робіт


Таланти

Проба пера

Фольклорний гурток «Віночок»

Вокальна група «Камертон»

Захоплення родини Максимюк

Захоплення родини Лінник

Захоплення родини Войтович

Захоплення родини Линник


Картинні галереї

Іванової Катерини

Мазуркевича Назара

Федосєєвої Катерини

Кіракосян Маргарити

Васильченко Анастасії

Сільвестр Аліни

Яцюк Вікторії

Яцюка Івана


З історії школи

З історії школи

Благодійні ярмарки

Благодійні ярмарки

Школа майбутнього першокласника

Школа майбутнього першокласника

День української хустки

День української хустки

Кольоровий тиждень

Кольоровий тиждень

Жінки в житті Шевченка

Жінки в житті Шевченка

Семінар НУШ

Семінар НУШ

«Люби і знай свій рідний край»

Люби і знай свій рідний край

Новорічна феєрія

Новорічна феєрія - 2020

Осінній дивограй

Осінній дивограй-2020

Новорічні свята

Новорічні свята

Новорічні композиції

Новорічні композиції

«Пасхальний декор»

«Пасхальний декор» - 2019

Новорічні композиції

Новорічні композиції

Виставка робіт з декоративно-прикладного мистецтва

Виставка робіт з декоративно-прикладного мистецтва - 2018

«Осінні мотиви»

Осінні мотиви - 2018

«Подільські писанки»

«Подільські писанки» - 2018

День соборності України

День соборності України

Новорічні композиції

Новорічні композиції

«Барви осені»

Барви осені - 2017

Дитячий форум у Львові

Дитячий форум у Львові - 2017

«Темп»

Літній табір 'Темп'

День соборності України

День соборності України