Вітаємо переможця ІІ етапу олімпіад з історії!
Мазурець Оксану, 10-Б клас – ІІ місце.
вчитель Пристайчук О.Є.
Дякуємо за участь:
- Верхогляд Мирославі - 8-А клас;
- Павловській Ірині - 8-В клас;
- Чугуновій Вікторії - 8-В клас;
- Антонюку Миколі - 9-А клас;
- Івановій Катерині - 10-Б клас;
- Рудому Олегу - 11-А клас.
|
Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад з російської мови!
Терещук Анастасію, 11-А клас - ІІ місце
вчитель Баранова В.П.
Поліщук Вікторію, 10-А клас - ІІ місце
вчитель Гоняк О.В.
Семенюк Аліну, 9-В клас - ІІ місце
вчитель Піонтковська Г.Р.
|
Вітаємо переможця ІІ етапу олімпіад з педагогіки та психології!
Камфорович Анастасію, 11-А клас – ІІІ місце
вчитель Жирун Т.В.
|
Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад з української мови та літератури!
Шевчук Альону, 11-Б клас – І місце
вчитель Скрипнюк О.В.
Сивопляс Єлизавету, 7-Б клас – ІІ місце
вчитель Ковальчук Н.М.
Прохорчук Катерину, 10-Б клас – ІІІ місце
вчитель Давидюк Г.К.
Дякуємо за участь:
- Предко Анастасії – 8-Б клас;
- Гренішеній Юлії – 8-А клас;
- Максимюк Тетяні – 9-Б клас.
|
Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад з фізики!
Терещука Сергія, 9-В клас – І місце
вчитель Молявчик В.А.
Циганкіна Олексія, 11-Б клас – ІІ місце
вчитель Хаврун Г.Б.
Панчука Олександра, 10-Б клас – ІІ місце
вчитель Хаврун Г.Б.
Цигана Олександра, 11-Б клас – ІІІ місце
вчитель Хаврун Г.Б.
Ковальчука Володимира, 10-Б клас – ІІІ місце
вчитель Хаврун Г.Б.
Горобця Дмитра, 10-Б клас – ІІІ місце
вчитель Хаврун Г.Б.
Дякуємо за участь:
- Тарасюку Дмитру - 8-В клас;
- Нашкерському Антону – 7-Б клас;
- Соколовському Любомиру – 7-А клас.
|
Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад з інформаційних технологій!
Дячук Ірину, 10-Б клас – ІІ місце
вчитель Василишина Н.В.
Дякуємо за участь:
Терещук Анастасії – 11-А клас.
|
Вітаємо переможця обласного етапу конкурсу «Відгук на прочитану книгу»!
Сороку Марію, 5-А клас – ІІІ місце
вчитель Парфенюк Т.Г.
|
Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад з математики!
Цигана Олександра, 11-Б клас – ІІ місце
Горобця Дмитра, 10-Б клас – ІІ місце
Ковальчука Володимира, 10-Б клас – ІІІ місце
Августиновича Євгена, 6-А клас – ІІ місце
вчитель Кутова Т.В.
Тарасюка Дмитра, 8-В клас – ІІІ місце
вчитель Василишина Н.В.
Тетерущенка Богдана, 9-А клас – ІІІ місце
Степанченко Ірину, 9-А клас – ІІІ місце
вчитель Куйда К.С.
Дякуємо за участь:
- Тарасюку Сергію – 10-Б клас;
- Терещуку Сергію – 9-В клас;
- Прадуну Дмитру – 8-В клас;
- Нашкерському Антону – 7-Б клас;
- Соколовському Любомиру – 7-А клас;
- Павлійчуку Денису – 6-А клас;
- Власику Володимиру – 6-В клас;
- Алексаняну Таріелу – 6-В клас.
|
Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад з географії!
Гренішену Юлію, 8-А клас – І місце
Тарасюка Сергія, 10-Б клас – ІІ місце
Степанченко Ірину, 9-А клас – ІІ місце
Іванюк Марію, 7-А клас – ІІ місце
Карагодову Анастасію, 11-Б клас – ІІІ місце
вчитель Красова Н.В.
Дякуємо за участь:
- Терещук Анастасії – 11-А клас;
- Івановій Вікторії – 10-Б клас;
- Терещуку Сергію – 9-В клас;
- Купільській Діані – 8-А клас;
- Верхогляд Мирославі – 8-А клас;
- Сивопляс Єлизаветі – 7-Б клас;
- Закалаті Дарині – 7-А клас.
|
Вітаємо переможців шкільного етапу конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика:
Мудру О., 3-А клас – І місце
вчитель Терепа Л.М.
Тарасюка Є, 3-Б клас – ІІ місце
Король М., 3-Б клас – IІІ місце
вчитель Якимчук Н.А.
Білокур М., 3-А клас – IІІ місце
Шевченко Ю., 3-А клас – ІІІ місце
Мацюк К., 3-А клас – ІІІ місце
вчитель Терепа Л.М.
Дячук А., 4-А клас – І місце
вчитель Мазур Г.В.
Коваль І., 4-В клас – ІІ місце
вчитель Іванова Т.Ц.
Матіяш Т., 4-В клас – ІІІ місце
вчитель Костюк Т.В.
Дякуємо за участь:
- Сніцар І. – 3-А клас;
- Щур О. – 3-Б клас;
- Лисюк О. – 4-А клас;
- Федосєєвій К. – 4-Б клас;
- Федорчук Д. – 4-В клас.
|
Вітаємо переможців ІІ етапу конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика:
Шевчук Альону, 11-Б клас – І місце
вчитель Скрипнюк О.В.
Предко Анастасію, 8-Б клас – ІІ місце
вчитель Боднарук Н.І.
Сивопляс Єлизавету, 7-Б клас – ІІ місце
вчитель Ковальчук Н.М.
Баран Марину, 9-Б клас – IІІ місце
вчитель Скрипнюк О.В.
Чешук Дарину, 6-А клас – IІІ місце
вчитель Давидюк Г.К
Дюка Юрія, 5-Б клас – ІІІ місце
вчитель Парфенюк Т.Г
Мудру Олену, 3-А клас – ІІІ місце
вчитель Терепа Л.М.
Дякуємо за участь:
- Дячуку Андрію – 4-А клас;
- Прохорчук Катерині – 10-Б клас.
|
Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад з англійської мови!
Тарковську Вікторію, 9 клас – І місце
Поліщук Вікторію, 10-А клас – IІІ місце
Максимюк Руслану, 8-А клас – ІІІ місце
Плахову Катерину, 8-А клас – ІІІ місце
вчитель Сивопляс О.В.
Дякуємо за участь:
- Терещук Анастасії – 11-А клас;
- Моканюк Катерині – 10-Б клас;
- Балицькій Надії – 10-Б клас;
- Семенюк Аліні – 9-В клас.
|
Вітаємо переможця ІІ етапу олімпіад з німецької мови!
Сивопляс Єлизавету, 7-Б клас – ІІ місце
вчитель Сивопляс О.В.
|
Вітаємо переможця ІІ етапу олімпіад з трудового навчання!
Кірикову Анастасію, 11-А клас – ІІ місце
вчитель Сидорова Т.Є.
Дякуємо за участь:
- Філюк Інні – 11-Б клас;
- Нечипоруку Віталію – 9-Б клас;
- Бородію Андрію – 9-Б клас;
- Пахарчук Ганні – 9-В клас.
|
Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад з біології!
Циганкова Андрія, 8-В клас – IІІ місце
Мазурець Оксану, 10-Б клас – ІІІ місце
вчитель Дечковська В.О.
Степанченко Ірину, 9-А клас – ІІІ місце
вчитель Рибак Н.М.
Дякуємо за участь:
- Прадуну Дмитру – 8-В клас;
- Павловській Ірині – 8-В клас;
- Максимюк Тетяні – 9-Б клас;
- Півень Єлизаветі – 10-Б клас;
- Сардарян Мелані – 10-Б клас;
- Філюк Інні – 11-Б клас;
- Цигану Олександру – 11-Б клас;
- Терещук Анастасії – 11-А клас.
|
Вітаємо переможців ІІ мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка
Шевчук Альону, 11-Б клас – І місце
Максимюк Тетяну, 9-Б клас – І місце
вчитель Скрипнюк О.В.
Прохорчук Катерину, 10-Б клас – ІІ місце
Чешук Дарину, 6-А клас – IІ місце
вчитель Давидюк Г.К
Предко Анастасію, 8-Б клас – ІІ місце
вчитель Боднарук Н.І.
Сивопляс Єлизавету, 7-Б клас – ІІ місце
вчитель Ковальчук Н.М.
Дякуємо за участь:
- Півню Олександру – 5-Б клас.
|
Вітаємо переможця ІІ етапу олімпіад з хімії!
Прадуна Дмитра, 8-В клас – ІІ місце
вчитель Попель Н.К.
Дякуємо за участь:
- Андреєву Віктору – 9-А клас;
- Терещуку Сергію – 9-В клас;
- Ковальчуку Володимиру – 10-Б клас;
- Клюмш Вероніці – 11-А клас.
|
Вітаємо переможця ІІ етапу олімпіад з правознавства!
Смагіна Ігоря, 10-А клас – IІІ місце
Філюк Інну, 11-Б клас – IІІ місце
вчитель Гасюк Л.В.
Дякуємо за участь:
- Сивоплясу Володимиру – 9-А клас;
- Лежнюку Івану – 9-В клас;
- Пільноватих Микиті – 9-В клас.
|
Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад з астрономії!
Рудого Олега, 11-А клас – І місце
Цигана Олександра, 11-Б клас – ІІ місце
вчитель Хаврун Г.Б.
Дякуємо за участь:
- Панчуку Олександру - 10-Б клас;
- Тарасюку Сергію – 10-Б клас.
|
Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад з економіки!
Горобця Дмитра, 10-Б клас – ІІІ місце
Карагодову Анастасію, 11-Б клас – ІІІ місце
вчитель Попель Н.К.
Дякуємо за участь:
- Стадніку Олександру – 9-Б клас.
|