Вітаємо переможця ІV (Всеукраїнського) етапу олімпіад з російської мови!
Сивопляс Єлизавету, 9-Б клас – ІII місце
вчитель Піонтковська Г.Р.
|
Вітаємо переможців IІІ етапу олімпіад з астрономії!
Андреєва Віктора, 11-Б клас – ІІІ місце
вчитель Хаврун Г.Б.
|
Вітаємо переможця ІІI етапу олімпіад з німецької мови!
Сивопляс Єлизавету, 9-Б клас – ІІІ місце
вчитель Сивопляс О.В.
|
Вітаємо переможця ІІI етапу мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка!
Стадника Олександра, 11-Б клас – ІІІ місце
вчитель Скрипнюк О.В.
|
Вітаємо переможця ІІI етапу олімпіад з фізики!
Терещука Сергія, 11-А клас – ІІІ місце
вчитель Молявчик В.А.
|
Вітаємо переможця ІІI етапу олімпіад з біології!
Павловську Аліну, 8-А клас – ІІ місце
вчитель Дечковська В.О.
|
Вітаємо переможця ІІI етапу олімпіад з української мови!
Стадника Олександра, 11-Б клас – ІІІ місце
вчитель Скрипнюк О.В.
|
Вітаємо переможця ІІI етапу олімпіад з російської мови!
Сивопляс Єлизавету, 9-Б клас – І місце
вчитель Піонтковська Г.Р.
|
Вітаємо переможця ІІ етапу олімпіад з інформаційних технологій!
Мовчана Ярослава, 11-Б клас – ІІ місце
вчитель Василишина Н.В.
|
Вітаємо переможців мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка
Стадніка Олександра, 11-Б клас – І місце
Лисюк Ольгу, 6-А клас – І місце
вчитель Скрипнюк О.В.
Щур Оксану, 5-Б клас – ІІ місце
Предко Анастасію, 10-Б клас – ІІ місце
вчитель Боднарук Н.І.
Сивопляс Єлизавету, 9-Б клас – ІІ місце
вчитель Ковальчук Н.М.
Півня Олександра, 7-А клас – ІІ місце
вчитель Парфенюк Т.Г.
Чешук Дарину, 8-А клас – ІІ місце
вчитель Давидюк Г.К.
Дякуємо за участь
|
Вітаємо переможця ІІ етапу олімпіад з програмування!
Терещука Сергія, 11-А клас – ІІІ місце
вчитель Василишина Н.В.
Дякуємо за участь:
Носова Олексардра – 11-А клас.
|
Вітаємо переможця ІІ етапу олімпіад з біології!
Павловську Аліну, 8-А клас – І місце
Закалату Дарину, 9-А клас – IІ місце
Іванюк Марію, 9-А клас – ІІІ місце
Прадуна Дмитра, 10-А клас – ІІІ місце
вчитель Дечковська В.О.
Дякуємо за участь
- Устимовій Анні – 8-А клас;
- Павловській Ірині – 10-А клас;
- Циганкову Андрію – 10-А клас;
- Герасимовій Ользі – 11-Б клас.
|
Вітаємо переможця ІІ етапу олімпіад з обслуговуючої праці!
Закалату Дарину, 9-А клас – IІ місце
вчитель Давидова Л.В.
Дякуємо за участь
- Зелінському Дмитру – 9-Б клас;
- Марчуку Богдану – 9-Б клас;
- Зозулі Ярославу – 10-А клас.
|
Вітаємо переможця ІІ етапу олімпіад з хімії!
Федоріва Костянтина, 8-А клас – ІІ місце
Сивопляс Єлизавету, 9-Б клас – ІІ місце
Терещука Сергія, 11-А клас – ІІІ місце
Чешук Дарину, 8-А клас – ІІІ місце
Павлійчука Дениса, 8-А клас – ІІІ місце
Ремез Людмилу, 7-А клас – ІІІ місце
вчитель Попель Н.К.
Дякуємо за участь
- Прадуну Дмитру – 10-А клас;
- Чугуновій Вікторії – 10-А клас.
|
Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад з астрономії!
Андреєва Віктора, 11-Б клас – І місце
Тарасюка Дмитра, 10-А клас – ІІ місце
вчитель Хаврун Г.Б.
|
Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад з німецької мови!
Сивопляс Єлизавету, 9-Б клас – І місце
Гоняк Олесю, 8-А клас – І місце
Максимюк Руслану, 10-А клас – ІІ місце
вчитель Сивопляс О.В.
|
Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад з російської мови!
Сивопляс Єлизавету, 9-Б клас – І місце
Пахарчук Ганну, 11-А клас – ІІ місце
вчитель Піонтковська Г.Р.
Предко Анастасію, 10-Б клас – ІІ місце
вчитель Баранова В.П.
Гоняк Олесю, 8-А клас – ІІ місце
вчитель Гоняк О.В.
|
Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад з правознавства!
Предко Анастасію, 10-Б клас – I місце
Чирву Ігоря, 11-Б клас – IІ місце
Верхогляд Мирославу, 10-А клас – IІ місце
Закалату Дарину, 9-А клас – IІ місце
вчитель Гасюк Л.В.
Дякуємо за участь
- Дейнезі Катерині – 9-А клас;
- Гуменюку Олександру – 9-А клас.
|
Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад з математики!
Андрєєва Віктора, 11-Б клас – ІІ місце
Тарасюка Дмитра, 10-Б клас – ІІІ місце
Кирилюка Максима, 6-А клас – ІІ місце
вчитель Кутова Т.В.
Соколовського Любомира, 9-А клас – ІІІ місце
вчитель Куйда К.С.
Дюка Юрія, 7-Б клас – ІІІ місце
вчитель Молявчик Ю.Й.
Дякуємо за участь:
- Павлійчуку Денису - 8-А клас;
- Поліщук Анастасії - 7-Б клас;
- Ремез Людмилі - 7-А клас.
|
Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад з української мови!
Стадніка Олександра, 11-Б клас – І місце
вчитель Скрипнюк О.В.
Сивопляс Єлизавету, 9-Б клас – ІІ місце
вчитель Ковальчук Н.М.
Чешук Дарину, 8-А клас – ІІ місце
вчитель Давидюк Г.К.
Предко Анастасію, 10-Б клас – ІІІ місце
вчитель Боднарук Н.І.
Півня Олександра, 7-А клас – ІІІ місце
вчитель Парфенюк Т.Г.
|
Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад з фізики!
Терещука Сергія, 11-А клас – І місце
Нашкерського Антона, 9-Б клас – І місце
Прадуна Дмитра, 9-А клас – ІІІ місце
вчитель Молявчик В.А.
Дякуємо за участь:
- Павлійчуку Денису;
- Козаку Сергію;
- Тарасюку Олександру.
|
Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіади з історії!
Павловську Аліну, 8-А клас – ІI місце.
Чумака Віталія, 8-А клас – ІІI місце.
Притуліна Олександра, 8-А клас – ІІI місце.
вчитель Пристайчук О.Є.
Дякуємо за участь:
- Чирві Ігорю - 11-Б клас;
- Верхогляд Мирославі – 10-А клас;
- Дейнезі Катерині - 9-А клас;
- Зелінській Дарині - 9-А клас.
|
Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіади з геграфії!
Павловську Аліну, 8-А клас – І місце
Іванюк Марію, 9-А клас – ІІ місце
Закалату Дарину, 9-А клас – ІІІ місце
Чирву Ігоря, 11-Б клас – ІІІ місце
вчитель Красова Н.В.
Дякуємо за участь:
- Верхогляд Мирославі – 10-А клас;
- Мороз Оксані – 10-А клас.
|
Дякуємо за участь в олімпіаді з економіки:
- Стадніку Олександру, 11-Б клас;
- Чугуновій Вікторії – 10-А клас;
- Іванюк Марії – 9-А клас.
|
Вітаємо переможця ІІ етапу олімпіади з фізичної культури!
Стадніка Олександра, 11-Б клас – ІІ місце
вчитель Гетманчук С.А.
Дякуємо за участь:
- Пахарчук Аліні – 8-А клас.
|